yat kiralama Can Be Fun For Anyone

Ece Yatcılık olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunma arzumuzun bir sonucu olarak eşi olmayan yatlarla distinctive bir servis vermek amacı ile Ece Distinctive Yachts servisimizi sizlerin hizmetine sunduk.

No holiday can Assess Together with the yachting practical experience. To constitution a crewed yacht is pick out an distinctive vacation, and we think that with our professionalism, abilities in the sector and local information, we will organise unforgettable yachting holidays for you personally.

2012 yılında yenilenen teknemiz, mavi yolculuk tatiliniz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her detay düşünülerek dizayn edilmiştir. Remo Yatı

Together with their magnificence, several islands give distinctive archaeological internet sites. Coupled with an excellent weather, this location not merely appeals to sea enthusiasts but in addition intrigue society and record enthusiasts.

Enjoy exclusive sights in a very calming natural environment using this type of Sightseeing Cruise gliding by some of the well-known and historic sights of your Bosphorus Strait.

GULETS / MOTORSAILERS Ordinarily hand produced by learn craftsmen, desirable picket motor-sailers, “gulet”s are cozy vessels perfect for charters. The singular style on the gulets, Turkey’s indigenous sea-heading vessels, blends practicality and custom in a calm type that embodies a “Blue Voyage“. A gulet is a standard Turkish design and style motor sailing yacht constructed for cruising ashore while in the tıkla quiet warm waters from the Mediterranean. These boats` measurements change amongst fifteen and 50 meters and are produced in Turkey alongside common strains by seafaring household firms using somewhat altered techniques içerik over the centuries.

Mavi yolculuk denilince Türkiye de akla gelen en güzel koylar ve adalara sahip Göcek Körfezinde mavi tur hizmeti veren, three kamaralı guletimiz 2 personeli ile hizmetinizdedir. Akar Yatı

An ideal representation from the requested useful resource could not be identified on this server. This mistake was created by Mod_Security.

The saloon is equipped by using a bar, library and for the amusement HI-FI process, as per your request Television and telephone.

.. Satılık Lüks Guletler Mesleğimizin bize tanıdığı şans olsa gerek yıllarca çeşitli yatlarda kaptanlık yaptık ve gittiğimiz yerlerde çOkay farklı... SATILIK FİBER YELKENLİ Satılık yelkenli yatların büyük bölümü bakımlarındaki kolaylık uzun zaman boya istememeleri, hafif ve kıvrak olmaları nedeni...

De lüks guletler genelde diğerlerine göre daha büyük ve daha az kabinli olup kabinlerinde duş - wc leri daha geniş ve zengin armatürlerle donatılmış her kabininde klima bazılarında mini bar ve Tv set de olan özel dizayn edilerek misafirlerinin her türlü isteğine cevap verebilecek nitelik ve donanımdadırlar sitemizden De Lüks gulet kiralama için bir çok alternatif bulabilirsiniz. Mavi yolculukta De lüks sekmenti guletler sadece tekne kiralamada kullanılırlar.

İstanbul yapımı klasik gulet anlayışında dizayn edilmiş teknemiz oldukça şık üç kabini ile mavi tur sevenlerin hizmetindedir.

Kusursuz hizmet ve özel bir tatil için lüks gulet yatlarımızdan birini, bütçenize göre kiralayabilirsiniz..

Manufactured mainly devamı in shipyards in Bodrum, Bozburun, Marmaris and Istanbul, and along the Black Sea Coast, the boats are Geared up with motors and also totally purposeful rigging. The amount of travellers a gulet carries is dependent upon the boat’s dimension, Whilst The majority of them accommodate in between 8 and twelve men and women. These vessels provide their travellers individual accommodations with ensuite facilities.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *